פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חני | 12:06  30/09/07
שלום , אני בת 32 עובדת במשרה מלאה ,נשואה ואם לשלושה . מאד מתלבטת בנוגע לתואר ראשון חינוך/פסיכולוגיה /מגעי ההתנהגות??? אין לי מושג איך לבחור, או מה יותר מתאים לי , במה אפשר לעבוד בתחומים :פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות?
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:27  03/10/07
הי חני התייחסתי לא פעם לנושא של איך לבחור ולכן דפדפי בתשובותי. לגבי היישומים של פסיכלוגיה ומדעי ההתנהגות, את יכולה לעבוד עם קבלת תואר ראשון בתחומים אלה בגיוס, משאבי אנוש וכ"א, בתחומי שירות, ניהול וכל תפקיד המצריך תואר ראשון כלשהו. כמו כן את תמיד יכולה להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה או ללמוד טיפול באומנות ולעסוק בטיפול או יעוץ. בהצלחה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:27  03/10/07
הי חני התייחסתי לא פעם לנושא של איך לבחור ולכן דפדפי בתשובותי. לגבי היישומים של פסיכלוגיה ומדעי ההתנהגות, את יכולה לעבוד עם קבלת תואר ראשון בתחומים אלה בגיוס, משאבי אנוש וכ"א, בתחומי שירות, ניהול וכל תפקיד המצריך תואר ראשון כלשהו. כמו כן את תמיד יכולה להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה או ללמוד טיפול באומנות ולעסוק בטיפול או יעוץ. בהצלחה
סגור