פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שי גואטה | 23:57  18/12/07
חבר'ה , אני בגדול , איש של מחשבים . ייצא לי ללמוד ולהכיר את המחשב שלי מקרוב , מבחינת חומרה וכו' , וייצא לי להכיר את מערכות ההפעלה XP ו WIN2003 SERVER מקרוב , והתחלתי לשחק איתן קצת , וללמוד עליהן בבית ,ולמדתי מספר פיטצ'רים נחמדים שלהן , כמו ACTIVE DIRECTORY ו RIS וכו'. מצאתישהתחום נורא מושך אותי ונורא מעניין אותי . בנוסף יצאתי , באופן פרטי לקורסים של UNIX , בג'ון ברייס , וראיתי שמבחינה מקצועית , תחום של סיסטם מושך אותי . רציתי לדעת , האם יש אפשרות לעבוד בתור איש סיסטם כזה , עם הידע שיש לי עד עכשיו . והאם יש תואר שכולל בתוכו , את התחומים האלה . ואם כן אז עד כמה הוא כולל , ובאיזה נושאים הוא עוסק . האם בחברות , יש צורך בתואר במחשבים על מנת להיכנס לעבוד בתחום הזה ? והאם יש הבדל בתחום הזה ספציפית , בין מישהו שבא עם תואר לבין מישהו שלא . ושאלה אחרונה, שמעתי על תעודות מקצועיות מכל מיני אנשים שייעצו לי , אם תוכלו לעשות לי סדר לגבי מה עדיף להשקיע ומה כדאי ללמוד ומה לא התחומים הם : MCSA+MCSE CCNA + CCNP LINUX ADMIN AU18 + AU20 אהה ועוד שאלה ככה ממש לסוף , אם אתם יודעים מה השכר של איש סיסטם כזה , עם תואר לעומת מישהו בלי תואר , ומה התנאים , אני אשמח שתספרו לי גם (כי איפשהו זה גם שיקול שעומד על הפרק) תודה רבה לכולכם , בין אם תעזרו ובין אם סתם תקראו , ואני אשמח גם אם תייעצו לי (:
רועי גלאם | 15:16  19/12/07
שלום שי, מטרת הפורום הזה היא מתן מענה לאנשים המעוניינים לגשת לבחינה הפסיכומטרית. יום טוב,מקוה שתקבל כאן מענה איכשהו בדרך אחרת, רועי.
סגור