פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מור | 11:24  29/09/09
אני מאוד מאוד מבובלבלת ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי. אני מתלבטת בין משפטים לפסיכולוגיה. אין לי העדפה. התעודת בגרות שלי לא טובה וכדי ללמוד משפטים/פסיכולוגיה ברוב המקומות אני צריכה להשלים בגרויות.. זה יגרום לסחבת של עוד בערך שנה. יש מקום מסוים שבו אני יכולה להתקבל ללימודי פסיכולוגיה בלי להשלים בגרויות. זה מוסד חדש אבל התרשמתי ממנו לטובה והפלוס הוא שאפשר גם לשלב עבודה ביחד עם הלימודים, כי הלימודים מתקיימים רק פעמיים בשבוע. החיסרון הוא שהמקום מאוד רחוק מהבית שלי ואני צריכה להחליף 3 אוטובוסים כדי להגיע למקום. (אין מעונות). שאלתי היא מה עדיף לפי דעתכם? לבזבז שנה ולהשלים בגרויות, ואז ללמוד במקום יחסית קרוב לבית אבל בלי אפשרות לעבוד שעות רבות במהלך התואר? או שמא עדיף להתחיל את התואר עוד שבועיים במקום שנשמע ממש נחמד, אבל גם מאוד מאוד רחוק...? בבקשה תעזרו לי כי אני צריכה לקבל החלטה ממש ממש מהר.
אסף ריגר | 12:54  29/09/09
קחי בחשבון שאם את רוצה לעסוק בפסיכולוגיה תצטרכי לעשות גם תואר שני בתחום, ובתנאי הקבלה לתואר השני מסתכלים על איפה למדת את התואר הראשון, כך שאם תלמדי במקום שנתפס פחות איכותי זה יהווה לך חיסרון בתנאי הקבלה לתארים מתקדמים...
סגור