פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

חופית | 14:21  26/04/10
בחלק השלישי של המיקוד יש בחירה בין אפשרות א ל-ב. אני בחרתי אפשרות ב: אני לא מעוניינת להפגיז בציון, מעניין אותי רק לעבור, על כן אני לא רוצה ללמוד יותר מידי חומר שיעמיס עלי ויכשיל אותי. לכן בחרתי ללמוד על מלחמת ששת הימים ועל הסיבות לסיום המנדט הבריטי. השאלה שלי היא, אמרו ללמוד את כל הנושאים, אם אני בוחרת ללמוד נושא מזה ונושא מזה אני מסתכנת בכך שלא תהיה שאלה על הנושאים הללו במבחן, או שפשוט הם רוצים שנלמד את כל הנושאים כדי שאם שאלה אחת לא תהיה לנו מובנת נוכל לענות על שאלה אחרת? שאלה זהה יש לי לגבי החלק השני של הבחינה, יש שם חמישה נושאים שאני צריכה ללמוד, האם במבחן תהינה שאלה מכל נושא (כך אני אוכל לבחור רק שני נושאים ללמידה) או שזה לא ברור בכלל ובבחינה יכולה להיות אפשרות שעל אותו נושא תהינה 2 שאלות (ואז נושא אחד מתבטל כביכול)? סורי על הבלאגן, בתודה מראש חופית.
מורן ששון | 13:48  28/04/10
שלום חופית להלן תשובתי: באופן עקרוני , ההתייחסות "לעבור וזהו" אינה תואמת את ערך המצויינות של לחמן. ובכל זאת יש מקרים יוצאי דופן של סיכון מחושב. אני מעדיפה שתיצרי עם רכז היסטוריה השל לחמן קשר דרך הטלפון 0523230387 יואב שמו יש כאן שתי בעיות שמחייבות אותו לענות לה בע"פ בשל הסיכונים הרבים שהיא נוטלת על עצמה במידה ו, ראשית התיעוד בכתב ושנית מיעוט הנתונים. יואב יוכל להתייחס באופן מעמיק לאחר שאדע פרטים נוספים בהצלחה
סגור