פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מיכאלה | 20:04  27/04/10
אני עושה 5 יחידות באנגלית אך כול פעם המגן מוריד לי את הממוצע.וזאת קורה בגלל שהמורה עושה כול פעם מתכונת מאוד מאוד קשה ולא מתאימה בכלל למתכונת של הבגרות. השאלות קשות, אין כימעט שאלות אמריקאיות והטקסט היה קשה מבגרות. המורה מצידה טוענת שזה רמה של הבגרות אך לפי דעתי ושל כיתתיושל המורה הפרטית שלי זאת לא מתכונת ראוי של בגרות. למחנך ולמנהל אין ברירה והם מסכימים איתה ולכן הערעור לא עוזר כלל. שאלתי היא מה אפשר לעשות האם אפשר לשלוח את המתכונות שלה למשרד החינוך כדי שיראו ויעירו ואלי יתקנו את ציוני או שאין ברירה ולהסכים איתה?
מורן ששון | 12:16  28/04/10
היי מיכאלה את מעלה פה בהחלט סוגיה היות וציון המגן תכליתו להעלות את הציון ולא להורידו ולצערי בהרבה מקרים זה לא קורה יותר מזה ציון המגן מוריד באופן אישי אינני חושבת שזה יעזור לך לפנות למשרד החינוך אך בהחלט הייתי מנסה מצרפת מבחנים ישנים של אנגלית 5 יחידות מול מבחחני המגן של מורתך וכן מכתבים חתומים ע"י המורה הפרטית ותלמידי הכיתה עם זאת הייתי פונה ישירות למנהלת בית הספר לרכז אנגלית או ליועצת ומנסה לפתור את הבעיה באופן בית ספרי כי דברים יזוזו יותר מהר שם אם ערערוך מוצדק ומפורט אני מאמינה שתצרי עוררות ואולי תצליחי אף לשנות אני מצרפת את הטלפונים הרלוונטים משרד החינוך מרכזייה- 02-5602222 אגף הבחינות 02-5602352 המון המון בהצלחה
סגור