פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום לכולם , יש לי שאלה בנוגע לבגרות בביולוגיה אקסטרני (אני אחרי תיכון). הבנתי שאיני יכול לעשות בגרות בביולוגיה 5 יח״ל ו 3 יח״ל כי יש בשניהם מעבדה. עכשיו מה שאני צריך זה שרק בתעודה יהיה כתוב לי שנבחנתי בביולוגיה - לא משנה כמה יחידות. הבנתי שבגרות עיונית של 3 יח״ל ו 5 יח״ל היא זהה (שאלון מספר 043-381) , עכשיו השאלות שלי הם: 1)כנבחן אקסטרני אני יכול לגשת רק לבחינה העיונית הזאת? 2 ) על פי התקנון לנבחן האקסטרני החדש (2016) כתוב כי : ״כל ציון בשאלון שאינו עומד בפני עצמו כמקצוע בחינה שלם, אך ניתן להשלימו במערכת האקסטרנית, יוכר לצורך תעודת הבגרות האקסטרנית. שאלון שאינו ניתן להשלמה במערכת האקסטרנית, לא יוכר״ עכשיו בגרות 3 יח״ל כוללת חלק עיוני וחלק מעשי - מעבדה. במידה ואני יעשה רק את החלק העיוני האם הציון יוכר לי בתעודה - זאת אומרת יהיה כתוב בתעודת בגרות שעשיתי את השאלון? 3)במידה ואני ניגש לבחינה הזאת (שאלון 043-381) כמה יחידות יהיה כתוב לי בתעודת הבגרות? אם מישהו יודע זה מאוד יעזור ניסיתי גם להתקשר למשרד החינוך, אגף בחינות ושלוחות אקסטרניות אך כולם לא יכלו לענות לי על זה כי הבגרות רק בקיץ, עכשיו זה יחסית דחוף כי צריך כבר להתחיל ללמוד וזה מאפס. תודה והמשך יום מצויין.
סגור