פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום רב הודחתי מקורס השלמה לסמכות השבוע היות וניכשלתי בקליניקה0זו הקליניקה השניה בה הודחתי] הקורס מסתיים ב 04/2010.בשאר המבחנים העיוניים עד היום עברתי ללא כישלונות.ערערתי על כך היות והקליניקה האחרונה בה ניכשלתי היו לי ספקות לגבי הכשלתי. הוצע לי לרדת כיתה ולהשלים חומר של שנה אחורה. מדוע?לא ניכשלתי במבחנים מדוע לחזור ולהפסיד שנה אחורנית מה עליי לעשות? לתשובתכם המהירה
אמירה שגיב | 23:49  20/12/09
אני מצטערת על ההדחה שלך מהלימודים. כשמדובר בלימודים הקליניים הרי שמקובל שמי שנכשל בשתי קליניקות מודח הלימודים ללא קשר לרמת הציונים שלו בשיעורים העיוניים. איני יודעת מה היתה רמת הציונים שלך במבחנים העיוניים, אבל בכל זאת, אם המקצוע חשוב לך ואהוב עליך, ונותנים לך הזדמנות נוספת בכל זאת להמשיך וללמוד אותו, הרי מדוע שלא תרדי שנה אחורה ותשלימי חומר, ולו רק בשביל להישאר במקצוע. השיקולים צריכים להיות שלך. אופציה אחרת היא לנסות לעבור לבי"ס אחר אולם עליך לקחת בחשבון שתצטרכי לחתום על טופס ויתור סודיות והמידע על עובדת הדחתך תובא לידיעת ביה"ס שאליו תנסי להתקבל. שיהיה בהצלחה בכל דרך שתבחרי
סגור