פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

ליליאנה יקרה, מה שלומך? אני בוגרת של הקורס שלך בהדרכה קלינית במאיר ב2009. היית אצלי במשען נאות אפקה. השנה אני מעוניינת להירשם לקורס על בסיסי בגריאטריה. מבקשת לקבל מידע איפה מתקיימים קורסים טובים בתחום הנ"ל השנה במרכז הארץ ואיך נרשמים. אשמח לשמוע ממך אירית
ליליאנה ליליאנה | 12:09  22/03/10
אירית שלום!!!! מה שלומך יקירתי??? אני מאוד שמחה לשמוע ממך. אני זוכרת טוב את הביקור שלי בנאות אפקה וזוכרת אותו לטובה. לשאלתך אני אסביר לך איך העל בסיסי בנוי: 1. בחינת מיון לקורסים על בסיסיים בתחילת ספטמבר 2. סמינר קליני בסיעוד למי שהתואר שלו אינו בסיעוד (רק 42 שעות) 3. חטיבה משותפת לטיפול בחולה כרוני במצב אקוטי. 4. חטיבה עליונה: ייחודית לגריאטריה לרישום תתקשרי ישירות לבית הספר בו את מעונינת ללמוד, תרשמי ואז הם כבר יזמינו אותך לבחינה. במהלך 2010 הקורס בגריאטריה התקיים בוולפסון ובקפלן. אני מניחה שכך יהיה ב- 2011 גם. לידיעתך: את החטיבה המשותפת את יכולה ללמוד גם אצלי במאיר.( אם את רוצה את רק צריכה להודיע להם במעמד הרישום שאת המשותפת את עושה אצלינו וזה מאוד מקובל, הרבה עושים כך) אני רוצה לספר לך שיש לנו גם קורס הכנה לבחינת המיון והוא מתקיים בחודשי הקיץ, לפני הבחינה. זהו. מקווה שזה עוזר לך ואם יש לך עוד שאלות אשמח לענות גם דרך הפורום וגם שתתקשרי אלי. בהצלחה ונשיקות! ליליאנה
סגור