פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

גיניה | 13:11  27/03/10
שלום,ליליאנה אני רואה שאת משום מה נמנעת מלהסביר, מה הכוונה במלגה של משרד הבריאות,כי ידוע שאין מתנות בחינם,וכדי עכשיו להסביר לכול המתעניינים בהסבה לאחות ולא בשיחות פרטיות כמו שאני ראיתי קודם ,כי רבים עמלו קשה כדי לקבל את התואר הקודם ומסיבות מסוימות, בדרך כלל אלו הקשיים במציאת עבודה,מתעניינים לעשות את הסבה,ולא נעים לגלות אחר-כך שזו הייתה תרמית (מלגה) והם (משרד הבריאות) רוצים את התחייבות מהבוגרים של הסבה לעבוד שם איפה שבוגרים רגילים נמנעים לעבוד...תשובה לשאלה זו לא הצלחתי לקבל מהמשרד הבריאות,הם פשוט לא חוזרים-יש שם מענה קולי
ליליאנה ליליאנה | 15:51  27/03/10
גניה שלום! אני לא נמנעת מלכתוב על המלגה. אם תדפדפי בדפים קודמים התכתבתי על הנשוא הזה ארוכות עם השואלים. את צודקת במשהו: המלגה היא לא חינם, כמובן. את צריכה לחתום על כך שתעבדי 4 שנים כאחות מוסמכת במערכת הבריאות הציבורית. אף אחד לא הסתיר את העובדה הזו מעולם. אין במילגה שום טריקים או תרמיות. פשוט המדינה מגייסת אנשים איכותיים למקצוע כי חסרות 1000 אחיות בכל שנה. משרד הבריאות גם מתחייב שמקום העבודה יהיה במרחק סביר מהבית. תוכלי להשתלב בדיוק כמו כל בוגרת אחרת שלא חתמה על מלגה. תחפשי מקום עבודה - ותציעי את עצמך ויקבלו אותך היכן שיש תקן פנוי. לא תוכלי להתחיל את הקרירה שלך ישר בטיפול נמרץ, כמובן אלה יחידות ומחלקות הדורשות ניסיון מקצועי ולימודים נוספים. אבל מצבך יהיה בדיוק כמו כל בוגרת אחרת. לידיעה: יש הרבה מקומות עבודה ותחומים שונים ומרתקים לאחיות מתחילות!!!! בעניין הזה באמת אין מה לדאוג. אגב, אפשר לעשות את ההסבה בלי לקבל את המילגה, זה לא חובה, זה לבחירה. לדעתי זו עיסקה נהדרת גם ללומדים וגם למערכת הבריאות. יש בי רק מילים טובות על התוכנית, אני מרכזת מחזורי סטודנטים להסבה ואני יודעת על מה אני מדברת. כולי הערכה למשרד הבריאות על היוזמה הברוכה הזו! אשמח לענות לך על עוד שאלות בנושא הזה ובנושאים אחרים הקשורים ללימודי סיעוד. בהצלחה!
רבקה פרידמן | 21:53  19/10/14
הי שלום! אני סטודנטית שנה ראשונה בסיעוד ומאוד מעוניינת במלגה של משרד הבריאות. האם זה אפשרי לקבל כייון אל איפה למצוא מידע אליו? חיפשתי באינטרנט ולא הצלחתי למצוא מידע. תודה רבה
סגור