פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

ני ניצבת כרגע בפתיחת שנת הלימודים של אוקטובר ונרשמתי לאוניברסיטת תל אביב וברצוני לברר פרטים גם על ביה"ח קפלן ברחובות(שלוחה של האוניברסיטה העברית) אני עומדת בסכם של2 האוניברסיטאות אך תלויה בראיון האישי. רציתי לדעת: 1. איך נחשב בי"ח קפלן בתור בי"ס לסיעוד, את התואר מקבלים מהאוניברסיטה אומנם אך לא פחות חשוב זה ביה"ס. בנוסף, האם זה משנה שהוא אינו בי"ח ממשלתי אלא של קופ"ח כללית? 2.הראיון האישי, למישהו/י יש רשמים חוויות? 3. מעונות גם ברחובות וגם של האוניברסיטה, מכירים? ואיך הם? אשמח לכל טיפ בנושא... 4. מה ההבדל בין התארים: b.a ו b.s.n? תודה. :)
ליליאנה ליליאנה | 20:55  11/04/10
יפי שלום! אענה לך על אותם נקודות שאני יודעת ומכירה. למשל בנושא של מעונות אני לא יודעת כל כך וכדאי שתקבלי חוות דעת מי מישהו שמכיר. בכל אופן כדאי לך להתרשם אישית מהמעונות, סעי לבתי הספר ותבדקי בעצמך, זה הכי טוב! מה שאני כן יודעת להגיד לך הוא שבית הספר בקפלן הוא מעולה וכך גם בתי הספר שבקשר עם אוניברסיטת תל אביב. אבל אם את שואלת אותי, עדיף ללמוד בבית ספר של הכללית, כי כך את כבר מתחילה להיקלט במסגרת שתועיל לך מאוד בתחום התעסוקתי לכשתסיימי את הלימודים. הכללית מחזיקה גם בבתי חולים וגם במרפאות ומכונים בכל פינה בארץ, אין שום מערכת בריאותית שמחזיקה פריסה רחבה כל כך של שירותים רפואיים, זה יעזור לך מאוד בתחום ההשמה, זה ייתן לך הרבה יותר בחירה. יחד עם זאת עלי לציין שבתי ספר ממשלתיים או חצי ממשלתיים הם מהמרמה הכי טובה שיכולה להיות, כמו אלה של הכללית. תואר ראשון זה BA. תואר ראשון בסיעוד זה BSN בהצלחה! ,
היא לגבי סוג התואר. שאלתי על ההבדלים בתארים משום שבאונ' ת"א התואר המתקבל הוא : b.a ובאונ' ירושלים הוא bsn. האם אחד מהתארים הוא יותר נחשב/פחות נחשב מהשני? האם יש /אין פחות היצע עם קבלת תואר אחד על גבי השני? האם bsn לא מגביל אותי לעבוד בתחומים אחרים? תודה מראש...
ליליאנה ליליאנה | 21:47  11/04/10
זה בדיוק אותו התואר - אין שום הבדל בינהם. בשום דבר. אל תדאגי בכלל. המל"ג רואה בשניהם תואר ראשון.
סגור