פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום, אני רציתי לשאול בקשר ללימודים בביה''ס לסיעוד מאיר, ובכן אני לא כל כך הבנתי מה זה המסלול הגנרי שנמשך 3 שנים ו8 חודשים אשמח אם תוכלי להסביר לי על זה, זה לימודי תעודת אחות מוסמכת בלי תואר ראשון? בנוסף רציתי לשאול מה הוא שכר הלימודים ואם יש להם מעונות כי אני מהצפון
ליליאנה ליליאנה | 18:58  09/08/10
בבית הספר לסיעוד מאיר שבכפר סבא מתנהל כבר שנים ארוכות מסלול לימודים מוצלח ביותר ומבוקש מאוד. לומדים כאמור 3 שנים ו-8 חודשים אך לומדים מ8.00 עד 13.00 וזה מאפשר לסטודנטים לעבוד תוך כדי לימודים, לאמהות - להוציא את הילדים מהגן ובכלל - לימודים ברמה גבוהה מאוד. ההוכחה היא שבשנים האחרונות המסלול הזה גורף הצלחה מסחררת במבחני הרישום הממשלתי (מקום ראשון בארץ, כמעט 100% הצלחה). הלימודים הם לימודי תעודה ללא תואר. ניתן אחכ להשלים לתואר ראשון בלימודים של יום-יומיים בשבוע במשך שנה ותוך כדי עבודה כאחות מוסמכת. אין הבדל בקבלה לעבודה בין בעלי תואר לכאלה שאין להם עדיין תואר. יחד עם זאת ההמלצה היא להשלים לתואר כדי להתקדם מבחינת תפקידים, שכר ולימודי התמחות.. שכר הלימוד נמוך משכר הלימוד האוניברסיטאי. יש גם מעונות מרווחים במחירים השווים לכל נפש. אם את מעוניינת בפרטים נוספים, שלחי מייל ל"מסר למנהלת הפורום" ואצור קשר איתך. בהצלחה!
מליסה | 01:31  11/08/10
האמת יש לי פסיכומטרי 492 וממוצע בגרויות 85 אני התקשרתי אליהם וביקשו שאשלח להם בפקס ואמרו שיחזרו אליי ובכן היחס שלהם למעוניינים בלימודים לא כל כך נחמד, התקשרתי בחזרה היום ואמרו נבדוק את זה וניתקו לי בפרצוף אז לא התחלתי לברר אם קיבלו את מה ששלחתי ולא נתנו לי לדבר כ''כ. אבל אני מאוד מעוניינת ללמוד שם בתקווה שיחזרו אליי ובתקווה שנשארו להם מעונות :) ותודה רבה על העזרה אני קיבלתי את המייל שלך תודה
לילי מהיפית | 14:30  11/08/10
צר לי שזאת הרגשתך. מקווה שתצליחי להתקבל ואני בטוחה שתהני מאוד מהלימודים שם!
מה עם ביה''ס לסיעוד וולפסון? את יודעת פרטים על הבית ספר? תנאי קבלה ואם זה לימודים רגילים כאילו לא לאחיות מוסמכות או לאקדמאים? אשמח אם תוכלי להסביר לי על ביה''ס זו
ליליאנה ליליאנה | 16:24  12/08/10
בוולפסון הלימודים הם לאחות מוסמכת עם תואר ראשון. תנאי הקבלה גבוהים יותר. לפי מה שכתבת הנתונים שלך לא מספיקים.
סגור