פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

לירון | 17:23  13/02/13
אני רוצה להירשם ללימודים באסף הרופא, אני אמא וזה הכי נוח באזור שלי מבחינת שעות לאמהות. האם זה בית ספר טוב? הבנתי שמקבלים מלגה בתנאי שמתחייבים לעבוד שנתיים במערכת הבריאות, אין לי בעיה עם זה אבל הם דורשים מינימום היקף משרה? אם אני נכנסת להריון במהלך השנתיים הפז"מ דופק או שזה לא נחשב? הרבה שאלות, אשמח לתשובות לירון
מנהל פורום לימודי סיעוד | 21:06  14/02/13
1. בית הספר מצוין. 2. המילגה וההתחייבות - תלוי לאיזו תוכנית את מתקבלת. הסבת אקדמאים לסיעוד מקבלים מילגה 80% לכל התוכנית ומתחייבים ל- 3 שנים. תוכניות תעודה או תואר: מילגה של 50% משכר הלימוד החל מהשנה השנייה ללימודים וההתחייבות לשנתיים. נכון להיום - ניתן להחזיר את ההתחייבות במשרות חלקיות לפרקי זמן ארוכים יותר אבל לא נראה לי שבמשרות קטנות אלא 50 עד 80 ארחוזים לפחות. זה יכול להשתנות. 3. יש חובת נוכחות בשיעורים של 80% ובהתנסויות הקליניות 100%. אם את לא מגיעה מכל סיבה שהיא - כולל הריון ולידה - ברוב המקרים זה דוחה את הלימודים (אלא אם כן יש עזרה בבית ןחוזרים מהר ללימודים). האמת שזה הגיוני שזה כך. בהצלחה!
לירון קעטבי | 22:04  14/02/13
סליחה כנראה לא הייתי ברורה, התכוונתי אם אני נכנסת להריון בזמן העבודה (אחרי הלימודים) שבעבודה אני אמורה לעבוד שנתיים כדי ״להחזיר״ את המלגה? האם זה נחשב, כי אני בחופשת לידה... ואיך עובדים פיזית בהריון? במיוחד בחודשים האחרונים של ההריון זה קשה...
מנהל פורום לימודי סיעוד | 13:18  18/02/13
חופשת לידה עדיין זה חופשה ולא ימי עבודה. בהריון בריא אין בעיה לעבוד, אפילו מומלץ!
סגור