פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום, יש לי תואר ראשון מאוניברסיטת בר-אילן ואני מעוניינת בלימודי הסבה לסיעוד. הבנתי שמסלול ההסבה לאקדמאים לא יקנה לי תואר ראשון בסיעוד אך התואר שיש בידי יוכר לצורכי שכר וקידום וכן יקנה לי את האפשרות לגשת לקורסים על בסיסיים. ישנו מסלול לימודים נוסף לאמהות. גם במסלול זה מקבלים תעודה ולא תואר. ראיתי שרשמת פה בפורום שעבור אקדמאים שניגשים למסלול זה גם יכירו בתואר לצרכי שכר וקידום והם גם יוכלו לגשת לקורסים על בסיסיים. שאלתי אם כן, מה ההבדל בין המסלולים עבור אקדמאים? האם למעשה עלי לבחור בין מסלול שאורך שנתיים וחצי עם 3 ימי לימוד מ 8:00 ועד 16:00 ללא חופשים לבין מסלול שאורך 3 שנים עם חמישה ימים בשבוע עד השעה 13:00 אך עם חפשים של משרד החינוך? האם יש יתרונות ללימודי ההסבה עבור אקדמאים לעומת המסלול לאמהות? תודה מראש
אני סיימתי מסלול הסבת אקדמאים רגיל. נכון, זה נחמד שנתיים וחצי אבל מאוד מאוד קשה עם הילדים - למצוא להם סידור - למשל בפורים כשנורא בא לך להיות איתם. קחי בחשבון שבשנה שנייה כשיש התנסויות זה לימודים כל יום, אפילו מ-7 (תבדקי האם זה ככה בבית ספר בו תרצי ללמוד) בעיה בלימודים - שאין חופשות כמעט בכלל לומדים למבחנים תוך כדי, יחידים אצלנו הצליחו לעבוד תוך כדי לימודים. בהצלחה. אחרי זה לא משנה באיזה מסלול למדת כל עוד יש לך תואר ראשון - תהיי אחות אקדמאית
סגור