פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

לאמיר שלום רב, שמי אמי ואני רוצה לגשת למבחנים של עיצוב-אופנה לשנקר בשנה הקרובה. אני בוגרת קורס תדמיתנות - קורס של 10 חודשים (שהגעתי אליו דרך משרד התעסוקה)- כלומר יש לי רקע מסוים בתפירת בגדים וביצירת גיזרה של בגד. סיימתי את הקורס לפני כ-5 חודשים. וכעת אני עובדת עם מורה פרטית לציור על הכנת הפורטפוליו. ידוע לי שמבחן קבלה נוסף לשנקר הוא המבחן המפורסם - המבחן הפסיכוטכני. חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי אף לא מבחן פסיכוטכני אחד לדוגמא. שאלתי היא - כיצד אני יכולה להתכונן באופן פרטי למבחן הפסיכוטכני? אודה לך מאוד אם תפנה אותי לקישור של אתר אינטרנט או תרשום לי שם ספיציפי של ספר שאני יכולה לרכוש בכדי להתכונן למבחן הפסיכוטכני לעיצוב-אופנה. בתודה מראש, אמי
סגור