פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

דיאנה | 08:02  27/07/08
שלום, רציתי לדעת בקשר לאופנה. האם המכינה יכולה לעזור לי גם בקשר לאופנה? כי חשבתי לעשות מכינה אבל אני יודעת שאני רוצה ללמוד רק עיצוב אופנה. ואיפה מומלץ ללמוד את זה בחו"ל? אם אני לא אצליח אתקבל בארץ כמובן. תודה
מנהל הפורום | 09:42  28/07/08
היי דיאנה, כדי ללמוד עיצוב אופנה באחד ממוסדות הלימוד המוכרים לתואר בארץ כמו שנקר בצלאל ו – ויצ"ו בחיפה יש לעבור את כל שרשרת תהליכי הקבלה שבסופם ראיון אישי בפני ועדת קבלה והצגת תיק עבודות. מכינה תסייע לך לגבש תיק עבודות אישי ומקורי. מאחר וכמות המתמודדים כל שנה נעה סביב 600 איש המתמודדים על 60 מקומות אין ספק כי מכינה תשפר את סיכוייך להתקבל. בתי ספר מומלצים בחו"ל הנם סנט מרטינס בלונדון, הרויאל קולג'בלונדון, FIT ו PARSONS בניו יורק. בהצלחה ערן פינגר - ראש חוג עיצוב אופנה בסטודיו 6B
סגור