פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אבי | 13:35  07/04/09
אני לפני בחירת קורס פסיכומטרי ולהלן מס שאלות אני מחפש מכון שיש בו גם תרגול באינטרנט מחפש מכון עם כמה שיותר שעות לימוד כי אני רוצה ללמוד לאט (משלב עבודה) מחפש מכון שאולי ניתן לקבל בו מילגה או הנחה (אופציונלי) ומכון שיש בו קורס חוזר אם מצאתם מכון אחד שעונה לפחות לשלושה או יותר קרטריונים אשמח לקבל תגובה תודה לעונים
אריאלה פרידמן | 16:50  07/04/09
מעל הפורום יש קישור לבתי ספר לפסיכומטרי. אין כמות עצומה של בתי ספר, אם אתה מעוניין במידע אמין ועדכני, הכי טוב שתפנה שעה ותתקשר לכולם, יש לך רשימה מאד מוגדרת של שאלות (דבר טוב) ותוכל לשאול אותם- זה לא עניין של חוות דעת אלא עניין עובדתי. יש כמה מכונים שעונים על דרישותיך, ולגבי הנחה ממילא יוכלו לענות לך על זה רק באופן אישי בשירות הלקוחות. רק דבר קטן- אתה רוצה הרבה שעות או שהקורס יפרס על הרבה זמן? אלה שני דברים שונים.. יש קורסים ארוכים של יום בשבוע ויש קורסים אינטנסיביים של פעמיים-שלוש בשבוע. בהצלחה אריאלה
סגור