פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

ענת | 11:04  12/02/08
אני מורה במקצועי הייתי רוצה לקחת קורס ברפואה משלימה למשל קרניו סקראל או רפלקסולוגיה וכו" האם יש מכללה שגמול השתלמות מוכר אצלהם? תודה רבה
גיל וינבאום | 08:21  14/02/08
שלום ענת הבחירה ברפלקסולוגיה כמקצוע ראשון היא בחירה טובה כיוון שרפלקסולוגיה היא גם כלי אבחוני וגם כלי טיפולי ולכן יהיה לך מקצוע "שלם" ביד שתוכלי לעבוד איתו. בנוגע למכללות מומלצות. לנו יש סניף בטכניון בחיפה. יש עוד מכללות מוכרות שמלמדות גם הן רפלקסולוגיה בצורה רצינית ומעמיקה.. חשוב מאוד שתוכנית הלימוד תהה מוכרת ע"י איגוד הרפלקסולוגית הישראלי. לקבלת רשימת המכללות המוכרות ע"י האיגוד כנסי לכתובת: http://www.reflexology-israel.org ברב המכללות לימודי הרפלקסולוגיה מוכרים לגמול השתלמות. לגבי קרניו- סקראל, אני יודע שניתן ללמוד במכללת מהות- אני לא בטוח שתחום זה כן מוכר לגמול, תבררי איתם. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום
סגור