פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שי | 08:26  05/07/08
שלום, אני מעוניינת ללמוד דיקור ע"מ להתמחות אח"כ בדיקור לבע"ח. מהסקר הקטן (והלא ממצה) שערכתי אין מוסד שמציע קורס דיקור בלבד אלא זה נכלל בתוכנית ארבע שנתית של לימודי רפואה סינית. האם יש מקום כזה?
גיל וינבאום | 08:50  06/07/08
שלום שי בישראל כמו גם בארה"ב, אין אפשרות ללמוד רק דיקור אלא רפואה סינית. דומה הדבר לאדם שירצה ללמוד "לעשות רק ניתוחי קיבה" ולא לעסוק/ ללמוד רפואה. למרות שרצונך הוא ללמוד דיקור בבעלי חיים, אתה חיב גם ללמוד מתודולוגיות אבחון מקיפות שנשענות על תיאוריות מורכבות. כמו כן, גם לבעלי חיים עליך לעשות התאמות תזונתיות ולהתאים צמחי מרפא. אין קיצורי דרך (וטוב שכך) רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
כנסי לאתר של אילן הורוביץ מס 1 לדעתי שווה שם תמצאי הכל תודה . אני הייתי תלמידה שלו פשוט מלך הצלחה .
סגור