מור | 09:36  19/02/09
אני עובדת כעצמאית בתחום אחר לגמרי, כבר הרבה זמן תחום הנדל"ן קורץ לי כעיסוק משני אולי. אשמח לשמוע במה כרוכה הכניסה לתחום הנדל"ן? אני יודעת שיש בחינה של משרד המשפטים, צריך גם לימודים בנוסף או שזו בחינה עצמאית (כמו פסיכומטרי למשל)? יש מספר מכללות בשוק שמציעות לימודי תיוון ו / או נדל"ן. אשמח להמלצות בנושא.
מור שלום, תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הנמצאים בעלייה ובשנים האחרונות, הפך להיות לאחד השווקים המובילים. רבים משקיעים כספם בנדל"ן וכמובן זורם בתחום כסף רב, בין אם מדובר בהשכרה, קנייה, מכירה וכו'. כדי לעסוק בתיווך בנדל"ן יש לעבור את הבחינה של רשם המתווכים (משרד המשפטים), מדובר בבחינה קלה יחסית. ניתן ללמוד לבחינה עצמאית או באמצעות קורס מובנה. אני יועצת במכללת ר"ג וכשפתחנו את הקורס לפני שנים רבות שמנו לעצמנו שתי מטרות: 1- להכין לבחינה 2- לגרום לסטודנט להכיר, ללמוד, לנתח ולהבין בצורה מקיפה את המרכיבים השונים מן התחומים השונים הכלולים בתחום העיסוק של נדל"ן, לטעת מיומנויות בסיסיות בתחומים השונים של העבודה בנדל"ן ולהציע למשתתף בקורס הדרכה ויכולת ניתוח והבנה רב-תחומי שישפר משמעותית את סיכוייו להצליח בתחום הנדל"ן בכלל. במידה ותרצי לקבל פרטים נוספים על הקורס, שלחי לי מייל ואשיב לך עם סילבוס מפורט לקורס הקרוב שמתחיל ב-02.03.09. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור