אני מעוניין ללמוד במכללה הזאת מנהל רשתות , הציעו לי מסלול שבו עוברים שלב מיון מקדים לפני הקורס ומשלמים עליו 2500 ש"ח [במידה ולא נמצאת מתאים הכסף חוזר בחזרה ולא מקבלים אותך ללמוד בקורס] אני מעוניין לדעת את חוות דעתכם בנושא ... מישהו מכיר את המכללה הזאת ואת רמת אמינותה?? אשמח לעזרה בנושא, ובעיקר לכאלה שלמדו שם
שלומי שלום, אשמח אם תוכל להשיב לי על מס' שאלות: 1- באיזו מכינה מדובר? כמה שעות? אלו נושאים נלמדים? 2- לאלו בחינות של רשתות הקורס מכין, לפלטפורמה של 2003 או 2008? 3- האם עלות הקורס כוללת גם ערכות הקורס- ספרות מקצועית ובחינות חיצוניות של מייקרוסופט? אני באופן אישי לא מכירה את המכללה, לכן נא לבדיקתך האם המכללה מאושרת ע"י מייקרוסופט, זאת מאחר ומכללות המאושרות ע"י מייקרוסופט כגוף מוסמך נדרשות לתנאי מכללה גבוהים, רמת המרצים, תכנים, שעות מקיפות ובחינות הבינלאומיות. ממתינה לתשובתך, מונה בר-גיל
שלומי | 20:17  23/02/09
1. מדובר בשלב מיון הנועד להכין את התלמיד לקורס, קורס המיון נמשך כחודשיים וחצי וכולל כ 80 שעות לימוד, נושאי הלימוד בקורס המיון הינם: - יסודות הרשת והמחשב- 20 שעות - התקנה, תצורה וניהול תחנות עבודה מבוססות WIN VISTA (לקראת מבחן הסמכה MICROSOFT ) 60 שעות במקרה של מעבר שלב המיון החברה מחתימה את העובד על חוזה העסקה לשנה המקנה תעסוקה מיידית של החברה לאחר הקורס במלואו 2. הקורס עצמו מכין למנהל רשתות\מהנדס רשתות MCITP ולרשתות CCNA של CISCO 3. העלות שציינתי נוגעת אך ורק לשלב המיון והכסף מוחזר במידה של כישלון והוא כולל ספרות, לגבי המבחני הסמכה איני יודע , עליי לברר המקום אכן מוסמך מיקרוסופט מורשה , בדקתי זאת לגבי הקורס עצמו: הקורס נמשך כשנה וחצי וכולל בתוכו 360 שעות של MCITP ו 100 שעות של CCNA [סיסקו] , מחירו של הקורס כולו הינו 17,300 ש"ח [מלבד ה 2500 ש"ח לשלב המיון] אשמח לחוות דעתך ותודה על עזרתך
היי שלומי, 1- קראתי את תגבותך, התיאור שהעלית כאן- נראה בסדר גמור. 2- אם כי הקורס עצמו יכול להיות או MCITP או CCNA. 3- המלצתי: אם כבר אתה עושה את ה-MCITP עשה את ה-enterprise ולא את server, כי ההבדל ביניהם מהותי מבחינת ההשלמה בין הסכמה להסכמה. 4- המלצה נוספת: בסכום דומה לזה, תוכל ללמוד גם במכללת ר"ג ולהתרשם מהמקום, מאחר ואני מכירה כאן באופן אישי את המרצים ואת ההתנהלות המקצועית. בהצלחה, מונה
שלומי | 14:08  24/02/09
סגור