פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

עומר | 09:23  11/03/08
ברצוני להתחיל ללמוד בקורס MCSD בבי"ס תפנית של האוניברסיטה הפתוחה, ורציתי לשמוע תגובות של אנשים שעברו את הקורס הזה. כמו כן, ברצוני לדעת אם יש ביקוש לתעודה הזאת בשוק העבודה אם אין לי תואר ראשון.
הי עומר, מבירורים שעשיתי, כיום קיים קורס חדשני יותר שנקרע מפתח בסביבת net. או MCPD. לפי בירורים שעסיתי, קיים ביקוש לטחום זה והמשכורות הן 8000-10000 בחודש בהתחלה. ממה שאני יודע, לא צריך תואר הקדמי בכדי לעבוד בתחום. שמעתי שקיימת מחללה חדשה בכפר סבא שמציעה עבודה במהלך הקורס, אך צריך להתקשר אליהם בכדי לברר איתם. נדמה שלמחללה קוראים אומגה. בהצלחה, אייל
אירית שנער | 14:58  12/03/08
לדעתי זאת שפת תכנות הרבה יותר פופלרית.
מישהו | 01:50  07/10/08
מאפשרים לך הכנה לקורס, אם אתה לא עובר מחזירים לך את הכסף בחזרה... אם אתה כן עובר אתה ממשיך את הקורס ומסיים אותו ובסיומו אתה עושה מבחנים של מיקרוסופט וסאן. *לפני הקורס הינך צריך להתחייב לכך שהמכללה תמצא לך עבודה ואתה תתחייב לעבוד דרכם במשכורות כמו שנכתב למעלה... זה ממה שאני יודע, אם מישהו עבר שם קורס רצוי שיגיד מה הוא חושב על התוכנית לימודים, רמה, וכו' וכ'ו...
סגור