פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום לכולם, שמי דניאל ואני בן 27, במהלך לימודי בתיכון למדתי תכנות מחשבים (פסקל, קובול וכו') אך מאז סיום התיכון לא עסקתי בזה כלל ודי שכחתי את כל הנושא. כיום אני מעוניין להיכנס לתחום ההייטק (לא תכנות) וחשבתי ללמוד להסמכת mcsa/mcse הבעיה שלי שקורס זה עולה בסביבות 20,000 ש"ח ואין לי את האפשרות לשלם סכומים כאלו... לכן שאלותי הם: 1. האם חברות מעריכות את ההסמכה אם למדתי לבד? (באמת ללמוד ולא דאמפים ונט קינג למינהם). 2. האם מניסיונכם ניתן ללמוד לבד? 3. האם יש ספרים מומלצים? (הבנתי שהספרים של מיקרוספט הם בינוניים ומטה). 4. אשמח לשמוע כל טיפ אחר שיש לכם..... תודה.
רוני | 00:02  19/09/08
לחברות לא אכפת איפה ואיך למדת. היקר שיהיה לך הידע הדרוש. אגב יש מכללה חדשה ONE1 COLLEGE ששייכת לחברת מחשבים ONE, בינתיים המחירים שם יותר נמוכים הקורס עולה שם 15000
דני | 17:39  05/10/08
תרים טלפון למכללת אומגה בכ"ס אני לומד שם המחירים מצויניים עם הנהלה שתתחשב בך ותעזור לך בכל מה שצריך. תבקש את דודו 09-7444884
אתה מוזמן ליעוץ במדיאטק הייטק חדרה. תקבל שירות מצויין ומרצים נהדרים. מכללה מוסמכת מיקרוסופט והותיקה באיזור בהצלחה אלינור, 04-6212929 יועצת לימודים
סגור