פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

עומר | 12:17  05/07/10
שלום, אני עושה את צעדיי הראשונים בעולם ההשכלה הגבוהה. הכיוון הוא לימודי הנדסה. רציתי לדעת האם ישנו אתר או מקור מידע אחר שנותן דירוג למוסדות הלימוד (אוניברסיטאות ומכללות) הנחשבים ביותר עפ"י הרמה האקדמאית או עפ"י הביקוש שלהם בשוק העבודה וכד.' תודה
שמיר שני | 14:29  06/07/10
עומר שלום, למיטב ידיעתי לא קיים אתר שמדרג מוסדות להשכלה גבוהה מאחר ומדובר במשימה בעייתית ומורכבת. מה שכן - באתר של המועצה להשכלה גבוהה ישנם נתונים סטטיסטיים על מגוון מוסדות אקדמיים בארץ כולל סקרי שביעות רצון וכדומה שניתן לעיין בהם דרך האתר של המל"ג. בנוסף, הייתי ממליצה שתעשה לך מיפוי של המוסדות הרלוונטיים בעבורך (מבחינת תחום הלימודים שמעניין אותך, מיקום גיאוגרפי) ואז תיבחן פרמטרים נוספים שחשובים בבחירת מוסד לימודים: קשר עם גופים בתעשייה ובאקדמיה בארץ ובחו"ל, ותק, תוכנית הלימודים ומסלולי הלימוד המוצעים. כמו כן הייתי ממליצה גם לשוחח עם סטודנטים ובוגרים מן המוסד על מנת להתרשם מהפרספקטיבה שלהם. בהצלחה רבה בבחירה, שני
סגור