פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

דניאל | 09:41  02/01/11
אשמח לדעת איך אני מתחיל לברר אודות לימודי תואר שני במשפטים בבריטניה. יש לציין כי אני בעל דרכון בריטי. תודה מראש !
לין פלדמן | 18:46  01/02/11
שלום לך אני מתנצלת על האיחור בתגובה להמשך הלימודים במשפטים , בשלב ראשון יש לבחור את המוסדות הלימוד המענינים אותך ללמוד בהם , תוכל לבצע חיפוש דרך האתר של www.educationuk,org , בהמשך יש לתרגם את התואר הקיים שלך , ואת גיליון הציונים , את התרגומים יש לאשר על ידי חתימת נוטריון. אני ממליצה לך לבקר באתר של המועצה הבריטית ולקרוא את השאלות הנפוצות למידע כללי על לימודים ואופן ההרשמה ללימודים www.britishcouncil.org/israel דרכון בריטי , יכול להועיל לך בכמה דרכים , אך לא מבחינת שכר לימוד, בכדי להיות זכאי לשכר לימוד של סטודט מקומי , יש לחיות ולעבוד במשך שלוש שנים רציפות טרום ההרשמה ללימודים באחת ממדינות האיחוד האירופאי או בבריטניה עצמה. אך , תוכל לעבוד ללא הגבלה ולנסות ולהגיש בקשות למלגות לא רק לסטודנטים ישראלים/זרים אלה גם למלגות ולעזרה פיננסית הניתנת למקומיים. אשמח לענות על כל שאלה נוספת בהצלחה
סגור