פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

מירי קוגן | 21:25  02/07/11
שלום רב! יש לי מספר שאלות. אני מתכננת ללמוד תואר שני בחינוך או הוראת אנגלית בבריטניה בתקופת השבתון... סיימתי את לימודי ה ב.א. באוניברסיטת חיפה ותעודת הוראה באורנים. אני מתפקדת כמורה לאנגלית במככלות ותיכונים במשך 5 שנים. האם ישנה אגודה\קבוצה של סטודנטים ישראלים בלונדון שניתן ליצור עמם קשר להתייעצות? האם ישנו הבדל בעלויות באונברסיטאות בלונדון ושאר חלקי בריטניה? האם זה ריאלי לקבל מלגה מאחר והלימודים מאוד יקרים..? האם ישנו צורך לקבל ויזת סטדנט? האם כל תואר אנגלי קביל בישראל? האם זה בעיה לקבל מגורים במעונות האוניברסיטה שנבחרה? מתי צריך להגיש מועמדות? האם קודם מתקבלים ואז מחפשים מלגות? הייתי רוצה לקבל מידע מפורט ממקור ראשון ולא אתרי המוסדות לגבי הליכי ההרשמה והתשלום.. מתנצלת על ריבוי השאלות !ממש ממש תודה על העזרה!
בוקר טוב לך לשאלותייך : 1. ישנה אגודת סטודנטים יהודים פעילה בכמעט כל אוניברסיטה , אגודה של ישראלים לא קיימת באופן רישמי בשום אוניברסיטה , המועצה הבריטית יצרה דף בפייסבוק שנועד לקשר בין סטודנטים ישראלים בבריטניה שאני ממליצה לך להצטרף אליו .. 2. יש הבדל שיכול בהחלט להיות משמעותי בין אוניברסיטאות בשכר הלימוד. ובהחלט יש הבדל במחיה בין לונדון לשאר בריטניה 3. מלגות אכן קיימות לתואר שני , אך רצוי קודם להתחיל בתהליכי רישום באוניברסיטאות גם אם עדין לא התקבלת ורק אז להתחיל את חיפוש המילגות 4.כן בהחלט יש צורך בויזת סטודנט לישראלים 5. רוב התארים מתקבלים בארץ , רצוי ליצור קשר עם המועצה להשכלה גבוהה בישראל בכדי לבדוק את הסטטוס של התואר הספציפי שלך 6. בהחלק נכבד מהאוניברסיטאות ישנם מגורים , אך יש לקחת בחשבון שהמגורים הם בדרך כלל מעונות - מה שאולי לא יתאים לתלמידי תואר שני .... בכל אוניברסיטה יש נציג שתפקידו סובב סביב מגורים , לאחר הקבלה ללימודים ניתן להתייעץ עם הנציג 7. אתרי האוניברסיטאות הם המקור הראשון , כך האוניברסיטאות בבריטניה מציגות את עצמן מול סטודנטים. בהצלחה
סגור