פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

הגר | 18:50  27/02/12
שלום לין, אני גרה מזה כחצי שנה בלונדון ומעונינת ללמוד פה אני מתענינת בלימודי עיצוב ואדריכלות אני אשמח לדעת עם יש איזשהו גוף שאני יכולה לפנות אליו שעוזר בתהליך הקבלה לבתי ספר.
לין פלדמן | 09:39  28/02/12
הגר שלום ישנם המון סוכני חינוך שפועלים בבריטניה ובלונדון בפרט אך פחות הייתי ממליצה להעזר בהם מהסיבה הפשוטה שאם ברצונך ללמוד לתואר ראשון , ההרשמה כולה נעשת און ליין דרך האתר של ucas שבעצם מאגד עבור הסטודנטים את הרישום לכל האוניברסיטאות , תוכלי להרשם לעד 5 אוניברסיטאות בשנה. הרשמה נפתחת בראשון לספטמבר שנה לפני תחילת הלימודים , ונמשכת עד 15 לינואר ברוב האוניברסיטאות תוכלי לבדוק אילו בתי ספר מתאימים לך דרך האתר של education UK - www.educationuk.org ובכל שאלה נוספת שיש לך תוכלי לפנות אלי כאן או דרך המועצה הבריטית בהצלחה
הגר | 17:25  28/02/12
תודה רבה. בגלל שמועדי ההרשמה כבר נסגרו אני אשמח לצור קשר עם סוכן חינוך שיעזור לי בתהליך. אם תוכלי לקשר אותי אני אשמח תודה רבה
לין פלדמן | 10:50  29/02/12
הגר שלום אין לנו רשימת סוכנים בבריטניה , חיפוש פשוט בגוגל יכול להוביל אותך לרשימה לא קצרה של סוכני חינוך מועדי ההרשמה לשנת הלימודים 2012 אכן נסגרה לרוב מוסדות הלימוד סוכני חינוך לא יוכלו לעזור במקרה הזה בלרשום אותך לשנה הנוכחית, הרשמה לשנת הלימודים 2013 תפתח בראשון לספטמבר השנה בהצלחה
סגור