פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

רויטל | 14:12  14/11/13
הי לין, אנחנו לקראת שליחות לקיימברידג' עבור עבודה של בעלי. חשבתי לנסות ולהתקבל ללימודים בקיימברידג' לקורס קצר בתחום השיווק, או לתוכנית MA (האורכת שנה). לא הצלחתי להבין מהאתר שלהם איך זה הולך. האם אני מחוייבת במבחני שפה בשתי האופציות (קורס ותואר שני)? 2. מהם תנאי הקבלה מתוך הנחה שאת התואר הראשון לא עשיתי בתחום (מזרח אסיה) ויש לי ניסיון מקצועי של 15 שנה? 3. האם יש להם נציגות בארץ (כמו המועצה הבריטית) איתה ניתן להתייעץ? תודה מקרב לב על העזרה! רויטל
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 17:21  16/11/13
שבוע טוב רוויטל בכדי ללמוד בבריטניה , או לחלופין להגיע כבת זוג עם ויזת בת זוג בכל מקרה יש לעבור מבחן באנגלית. לא כל כך הבנתי האם הנסיון התעסוקתי שלך הוא בתחום הניהול או בתחום בו למדת לתואר הראשון ? בכל מקרה , אם את מעדיפה ללמוד ובסופו של דבר שתהייה לך תעודה מוכרת עדיף לעשות את הMA דיפלומוט לא תמיד מוכרות לאחר מכן מחוץ לבריטניה.... המועצה הבריטית איננה מיצגת אף אוניברסיטה , המועצה הבריטית הוא הגוף אשר מקדם קשרים תרבותיים בין בריטניה לבין המדינות בהם הם עובדים. לקיימבריג אין נציגים בשום מקום בעולם, אני מניחה שזה לאור העובדה שזוהי אחת מהאוניברסיטאות המוכרות ביותר בעולם ולכן אין להם צורך ביצוג ושיווק במדינות שונות. אשמח לענות על שאלות אם יש לך לגבי תהליך הרישום בכל מקרה :)
סגור