פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

היי, התקבלתי להשתלמות פוסט-דוקטורט בפסיכולוגיה במרכז אנה פרויד (מא"פ), למשך שנה, במימון של קרן ישראלית (מלגת פוסט-דוקטורט). סוכם על ידי הקרן ומא"פ שהכסף יועבר ישירות אליהם והם ישלמו לי מלגה חודשית. אני מתקשה להבין איזו ויזה אני אמורה להגיש (tier 5 או 2) היות והחוזה שלי הנו ספציפית מול מא"פ ולא עם UCL (למרות שהוא משתייך אליה וכך גם המנחים שלי). ראיתי שיש התייחסות לsponser שיכול להיות מוסד להשכלה גבוהה - האם זה מתאים? או שעליי להגיש ויזת עבודה tier 2, גם אם זה רק לשנה/מקסימום שנתיים? תודה רבה!
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 20:29  13/06/14
שלום דנה מזל טוב על הקבלה ועל המלגה במקרים של פוסט , יש ליצור קשר עם המוסד בו יערך הפוסט- במקרה הזה מא"פ ולבדוק מולם איזה אישור הם מעניקים לך , אם האישור הוא סטודנטילי בלבד או כספונסר לתעסוקה ... לין
לין, תודה רבה! בעיקרון הם יתנו לי מכתב בו מפרטים שאתארח לשנה בתקן ממומן על ידי מלגה (אני מניחה שזה אומר ספונסר לתעסוקה). המנחים שלי מUCL אשר עושים את המחקרים במא"פ, ולשם אשתייך ולא לאוניברסיטה. כך שאני מניחה שזו צריכה להיות ויזת העסקה ולא סטודנט- השאלה האם זה יכול להחשב כtier5 במקום tier2, בגלל שזה לעבודה זמנית, להשתלמות/מחקר? יש מקום שבו ניתן לברר את זה בטרם הגשת הבקשה לויזה? המון המון תודה! דנה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:13  30/06/14
היי דנה לצערי אין לי תשובה עבורך , יש לשאול באופן ישיר את ה UKBA www.ukba.gov רשויות ההגירה בבריטניה מאוד נוקשים ולא מאשרים לאף אחד לספק מידע ממשי מלבדם .... אם יש לך שאלות נוספות אשמח לנסות לעזור לין
היי דנה, וואוכל הכבוד! זה נשמע מהמם. אני בודקת שם אופציה של לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית... את יודעת על זה משהו? ואת יודעת לגבי עלות המחיה באיזור של הקולג'? אשמח אם תצרי איתי קשר במייל :) [email protected] תודה והמוןןןןן בהצלחה!!!
סגור