פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שמי מיכל, אני בעלת תואר ראשון במתמטיקה/מדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון. אני מעוניינת לעשות הסבה מקצועית לתחום ההשקעות, קרי: בסופו של דבר הייתי מעוניינת לנתח אפיקי השקעה שונים ולהחליט האם ההשקעה כדאית או לא (בין אם זה מניות או פרויקטי השקעה אחרים). כמובן שחסר לי ידע ואני מתלבטת מהי הדרך הטובה ביותר (ואחר כך גם המהירה ביותר) כדי שאוכל להכנס לתחום. השאלות שלי הן: 1. אני מתלבטת בין לימודי תואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון) לבין לימודי תואר ראשון בכלכלה/ניהול לבין לימודים אקסטרניים לרו"ח. אינני רוצה לעשות סטאז' שכן אני לא חושבת שזה רלוונטי לי (תקן אותי אם אני טועה). מה יתן לי את הרקע הדרוש? 2. כיום (בגלל חוסר הנסיון בתחום) המקצועות היחידים שאוכל להתקבל אליהם (עד שאשיג את ההכשרת הלימודית) הם דילרית בחדר עסקאות. האם מקצוע זה יכול לקדם אותי לתחום אליו אני שואפת? אם כן - האם כדאי לי להיות דילרית בחברה פרטית או עדיף בבנק? האם לדעתך ישנם עוד מקומות עבודה שיקבלו אותי עם התואר שלי על אף העובדה שאין לי תואר בכלכלה/ראית חשבון? אשמח מאוד לשמוע את תשובתך, תודה מיכל
רו"ח אפי לבקוביץ | 10:42  07/01/07
לימודי תואר שני במינהל עסקים בהתמחות מימון הם המסלול הנכון עבורך. העבודה בתור דילרית ,עד כמה שאני מכיר את העבודה, לא תקדם אותך בתחום בו את שואפת לעבוד. אופציה נוספת הינה ללמוד קורסים בתחום הערכות שווי חברות ומימון בלי להיכנס למסלול אקדמי כזה או אחר. בהצלחה
מיכל | 10:21  08/01/07
האם אתה מכיר אפשרויות עבודה אחרות בתחום שאוכל להתקבל אליהן חוץ מדילרית? בנוסף לפי נסיונך, האם אתה מכיר גוף המעביר קורסים בתחום הערכות שווי חברות ומימון בלי מסלול אקדמי? כמו כן, לאוניברסיטת ירושלים ישנו מסלול MBA עם התמחות במימון בנקאות, שוק ההון והנדסה פיננסית. (התואר הינו במסלול מיוחד שעורך כשנה וחצי) האם שמעת עליו? האם יש לתואר זה יתרון משמעותי? (הלימודים עולים כ-100,000 ש"ח..) תודה מיכל
http://www.biuh.co.il/courses.asp?courseID=92&sc=13
סגור