פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שני | 10:46  04/02/08
היי אשמח אם תוכלו לעזור לי.. אנימתעניינת בלימודי כלכלה, חשבתי על האדמית ת"א יפו, אך אני חוששת שהרמה הלימודית שם לא מספיק גבוהה.. ( המכללה למנהל לא אופציה עבורי..) אשמח לשמוע תגובות ועצות! תודה מראש.
נחוג לכלכלה שם הוא אחד הטובים ביותר שיש בשוק. אני יודע את זה מכמה חברים שלמדו שם
שני | 16:52  04/02/08
קודם כל תודה על העזרה, המכללה למנהל והבינתחומי לא אופציה עבורי בגלל המחיר המופקע שהם גובים, כך שאם יש מישהו שלומד או יודע על האקדמית אשמח לשמוע!! תודה תודה.
שלום, אני מזמינה אותך להתרשם מהלימודים בבי"ס אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה: http://portal.idc.ac.il/he/schools/Business/HomePage/Pages/default.aspx בהצלחה! יעל
סיגל | 13:48  06/02/08
אני לומד במכלל למנהל וקיבלתי מלגה של 10,000 שקלים בשנה כך שאולי כדאי לך לבדוק בכול זאת מכוון שקיימים הרבה סוגים של מלגות שניתן לקבל פרט לכך אם הציונים שלך גבוהים אז יש מצב לקבל מלגת הצטיינות
וממש כבד עלי יוצא לי לשלם יותר מ100 אלף שקל איך בידיוק קיבלת מלגה על מה תודה...
סגור