פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

איציק | 22:40  06/04/08
אני באמצע שנות הארבעים ומתחיל ללמוד במסלול לאקדמאים , ההתלבטות שלי האם ניתן למצוא מקום התמחות ולאחר מכן עבודה או לוותר כליל על המסלול עקב הגיל.
רו"ח איל שרבי | 12:14  09/04/08
אני שמח על ההתעניינות שלך, חשוב לי להדגיש כי על פי הכרות שלי עם מספר רו"ח שהתחילו מאוחר את לימודיהם שהם עולים בהרבה תחומים על חברה' צעירים. עם זאת אכן קשה יותר למצוא התמחות אבל זה לא בלתי אפשרי. עליך לזכור כי ההכנסה בשנות ההתמחות מועטה משמעותית, הסיום של המסלול הוא רחוק (יתכן בשנות החמישים המוקדמות שלך) ולכן הקרירה שלך תתחיל מאוחר. לא כתבת מה אתה עושה היום מה התכנון לעתיד, כך שקשה לי לייעץ לך, באשר להתמחות שוב, קשה אבל לא בלתי אפשרי.
איציק | 16:57  09/04/08
המטרה להשתלב בתפקידים פיננסיים אחרים ולאו דווקא כרואה חשבון .כיום אני מנהל גבייה. מה דעתך? תודה
סגור