פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירה | 23:30  23/05/08
שלום רב, אני שוקלת להתחיל ללמוד ראיית חשבון במכללה למנהל בחיפה. למרות שסיימתי בגרות במתמטיקה 3 יח' בציון 100 מתמטיקה זה לא התחום החזק אצלי. האם לימודי ראיית חשבון דורשים לימודי מתמטיקה ברמה גבוהה ? אודה לתשובתך, שירה
ד"ר דן אלנתן | 07:31  24/05/08
רמת המתימטיקה בקורסים בחשבונאות אינה גבוהה, אבל בקורסים שמסביב (מתימטיקה וסטטיסטיקה) יש צורך ברמה שעולה על מה ש- 3 יחידות נותנות. אם את מעוניינת מאד במקצוע, תאלצי לעבוד קשה בקורסים הרלוונטיים ולהתחזק בתחום הזה, אבל זה בהחלט אפשרי. בהצלחה.
רו"ח איל שרבי | 14:51  01/06/08
בחשבונאות החשיבה הריאלית חשובה והחשיבה הלוגית ולכן אני לא רואה בעיה. אכן מי שיש לו בגרות במתמטיקה גבוהה זה יכול להצביע על יכולות בתחומים הלל אך זה לא אומר שמי שלא עשה בגרות כזו אינו יכול ללמוד חשבונאות ואף להצליח. אני סבור שזה יצריך ממך קצת יותר מאמץ.
vertical | 19:09  09/06/08
הי שירה, אני בוגר בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית. אינני יודע היכן את מתכוונת ללמוד אך המתמטיקה של חשבונאות היא ברמה של שתי משוואות בשתי נעלמים. הלימודים במתמטיקה אומנם מעט יותר קשים מרמת 3 יחידות אבל זה בגלל קורסי חשבון דיפרנצאלי ואינטגרלי בכלכלה וגם זה מאוד טכני ולא נורא. אם תלמדי רק חשבונאות יתכן שאפילו לזה לא תזדקקי. בהצלחה
סגור