פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יעל | 22:41  20/06/08
שלום, אני שנה א' וחלק החלו לסגור במשרדים (אני עדיין לא התחלתי) האם באמת אפשר לסגור עוד לפני שיש ציונים ביסודות החשבונאות ובכלל בקורסי הליבה החשובים? מצד שני אם מחכים לסוף שנה ב' אולי זו תהיה בעיה וגם הממוצע ירד ואז לא יקחו? האם עשיתי טעות שלא שלחתי קו"ח? מה ההבדל בין המשרדים השונים של הביג- 4? על סמך מה נעשה הדירוג?אם משהו מתקבל ל-2 משרדים מהגדולים על סמך מה יחליט לאן ללכת והאם זה משנה? סליחה על השאלות המרובות
רו"ח איל שרבי | 15:23  22/06/08
אני שמח על שאלותיך, תהליכי הקליטה במשרדים הגדולים לוקחים זמן, ואני מעריך שעד קליטתך הסופית הדברים התבהרו יותר. קבלה לעבודה אינה כרוכה בציונים בלבד, לכן יש ראיונות ומבחנים שעלייך להצליח בהם. ניתן להתחיל התמחות גם בשנים מתקדמות יותר וזו לא בעיה (הבעיה היחידה היא יותר נפשית, סיום הבחינות והמשך ההתמחות). בדר"כ אם נחתם חוזה עם עובד המשרד מיוזמתו לא יפר אותו אלה אם אירעו דברים חריגים ביותר ולכן אני לא חושב שרק עם ציונים יורדים קצת, זה מהווה את הבעיה (מה גם שידוע כי בחשבונאות הציונים יורדים) . כ די להתקבל למשרדים הגדולים עלייך לשלוח קו"ח בלי קשר לגיוסים דרך המוסד בו את לומדת ולכן אני לא חושב שזה מאוחר. את המשרדים הגדולים ודירוגם את יכולה לחפש באתרי האינטרנט השונים אני חושב שגם מפורטים הקריטריונים.
סגור