פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלעד | 01:20  27/06/08
שלום, אני יודע שיש הצע לרו"ח אך השאלה עד כמה קשה ללהתקבל לעבודה?- האם התחרות גדולה על כל תפקיד כלומר מרוב שיש הרבה מועמדים הסינון אכזרי? כמו כן האם התקדמות בתפקיד היא על סמך יכולת טובה בעבודה והבנה מעמיקה של כללי החשבונאות או יותר על בסיס אישיותי של יכולת ניהולית וכו'? פשוט אני לא טיפוס שמתבלט ואוהב לנהל אנשים אחרים. האם זה יכול לפגוע לי בהתקדמות לתפקיד כמו חשב(אמרו לי שזה ניהולי). פשוט חשוב לי לדעת אם כדאי להיכנס לתחום הזה בגלל אופיי.. תודה מראש
רו"ח איל שרבי | 16:56  06/07/08
אני לא חושב שקשה להתקבל, אני חושב שמי שטוב מוצא עבודה ולעיתים אכן זה לוקח קצת זמן. אני לא מוצא שיש עודף היצע של סטודנטים בתחום על המשרות הפנויות אבל עליך לזכור שבכל תחום לא תמיד קל למצוא עבודה. קידום בעבודה קשור לשני הדברים גם ידע מקצועי וגם יכולת אישית. רואה חשבון טוב צריך את שתי התכונות הללו, מקצועיות כלפי הלקוח ויחד עם זאת יחסי אנוש טובים כי בסה"כ הוא נותן שרות ולא מוכר מוצר פיזי. לכן אני לא חושב שניתן בד"כ להתקדם רחוק רק עם דבר אחד (כמובן שיש חוזק במשהו אבל אתה לא יכול להיות בלעדי אחד מהם
פרץ | 20:17  24/08/08
כל הכבוד על התשובות הענייניות!!!
סגור