פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני מעוניינת להתחיל ללמוד שנה הבאה חשבונאות. רציתי ללמוד ברופין אבל בעקבות ציון הפסיכומטרי לא עומד בדרישות.. איך מסלול חשבונאות ברמת גן?! יש פה מישהו שלומד שם שיכול להמליץ או להפך? השאלה האם רוב הלימודים הם לימודים עצמיים מכיוון שזה בשיתוף של הפתוחה? והאם מישהו מכיר את המסלול שלהם שלאחר שנה וחצי אפשר להתחיל את ההתמחות? תודה :)
אלדר | 19:37  29/06/08
היי אביבית אני לומד במכללה למינהל בראשל"צ ורציתי להמליץ לך על המקום כדי ללמוד בו ראיית חשבון. גם אני התלבטתי כמוך היכן כדאי ללמוד וללא ספק המקום המוביל הוא במכללה למינהל בראשל"צ גם מבחינת מקצוענות וגם מבחינת זה שתוכלי למצוא מקום התמחות ממש בקלות באחד מהמשרדים הגדולים. אשמח לספר לך פרטים נוספים אם תרצי. האי מייל שלי הוא: [email protected] ביייייי
לא כדאי ללמוד תואר שכזה בפתוחה זה יהיה לך מתיש... גם חשוב המוניטין. לגבי מכללת ר"ג זה אכן אוני' פתוחה לא לומדת שם אך שמעתח משהו שנשר ולא היה מרוצה... מעבר לכך, התואר ממש יבש ומשעמם קחי זאת בחשבון. יש עוד מסלול של הפתוחה אם לא תתקבלי למקום אחר והוא במכללה למנהל בי"ס גינת... אין לי שמץ של מושג לגבי המלצות. אבל עצתי תתרחקי מהפתוחה אם את רוצה לסיים תואר. בהצלחה
אבל אני מסכים עם א שלא מומלץ ללמוד ברמת גן הן מבחינת הקושי של ללמוד לבד והן מבחינת המוניטין של המוסד הזה. לדעתי עדיף להשקיע עוד קצת וללכת ללמוד במוסד שישקיע בך קצת יותר ויתן לך לבסוף כלים להצליח.
סגור