פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, ברצוני לשאול איזה מבין המוסדות נחשב יותר בקרב המעסיקים הבינתחומי או המכללה למנהל והאם ההבדל ביניהם הוא מהותי או זניח (במידה ואני רוצה להתקבל לBIG4
שי | 18:54  08/09/08
אני סטודנט שנה ג' המכללה למנהל, לגבי הלימודים עצמם, יש מרצים לא מעטים שרמת הלימוד שלהם נמוכה מים המלח מה שאומר שאת רוב החומר את תלמדי לבד למכללה יש שם טוב בקרב המשרדים אבל זה לא מספיק. הכל עניין של מזל לא תמיד הכניסה למשרד גדול קשורה לציונים או למוסד שממנו את מגיעה אלא יותר לקשרים שיש לך באותם המשרדים. עצה שלי תשתדלי ללמוד באוניברסיטה לפחות שם תשלמי פחות
היי מיכל, אני סטודנט במחזור הראשון של כיתת החשבונאות בבינתחומי, מתחיל עכשיו שנה שלישית. באמצע השנה הראשונה הגיעו לבינתחומי חמשת המשרדים הגדולים להציג את עצמם ולגייס סטודנטים לסטאז' בסוף התואר ועד כמה שידוע לי רוב הסטודנטים במסלול שלי סגרו סטאז' במשרדים הגדולים כבר בתחילת ובמהלך השנה השנייה. אני לא מסכים עם שי ולדעתי לא כדאי לך ללכת לאוניברסיטה. לימודים גבוהים בשום מקום זה לא פיקניק, ולימודי החשבונאות בפרט לא קלים. חברה שלי לומדת באוניברסיטה ואני יכול לומר לך שעם השביתות והבירוקרטיה שם הכאב ראש הרבה יותר גדול וזה עוד לפני החומר עצמו. שי חושב שהדשא של השכן ירוק יותר, אבל דשא צריך להשקות והמכללות הפרטיות לא חוסכות במים, אם את מבינה למה אני מתכוון. אבל נושא המכללות Vs. אוניברסיטאות הוא לפעם אחרת.
בוב הבנאי | 11:43  09/09/08
אז אתה אומר שלשלם בסביבות 80-100 אלף שקל לתואר במכללת שקר כלשהו לעומת 30 אלף ובפועל הרבה פחות באוני' , עדיף מכללה ? וזאת מבלי להכנס לעניין יוקרת אוני' לעומת כל מכללה שקיימת... לא רק במשרדים , אלא גם אח"כ. לדעתי אתה בתחום הלא נכון , אולי כדאי שתעשה הסבה למדעי הרוח בהתמחות פילוסופיה הזייתית...
אופיר | 12:40  09/09/08
היי מבחינת קבלה למשרדים הגדולים אז 2 הבחירות שלך מצוינות. ממה שאני יודע, גם לסטודנטים של המכללה למינהל וגם לסטודנטים של הבינתחומי אין כ"כ בעיה להתקבל אליהם (באופן יחסי משאר המכללות) אבל מה שחשוב לפי דעתי זה וותק ובמכללה למינהל החוג של חשבונאות קיים הרבה שנים והצליח להוכיח את עצמו בשוק, לעומת בבינתחומי שזהו תחום חדש.. זה כן שיקול לפי דעתי. אני סיימתי את לימודיי כבר לפני שנתיים במכללה למינהל ולא הייתה לי בעיה להתקבל למשרד גדול להתמחות.
סגור