פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בן | 10:29  09/09/08
שלום, אם אני לא מתכוון לחתום על דוכ"ס או לעבוד בביקורת האם אני צריך את כל המסלול הארוך של שנת השלמה וסטאז, כאשר אני מעוניין להיות אנליסט , גזבר, ע.חשב ועבודות שונות בתחום הכספים? מה הסיכוי שלי לעבוד בתפקידים שציינתי אם אני לומד חשבונאות (לא עם כלכלה) ואח"כ אעשה נניח מנהל עסקים תואר שני מימון?- עד כמה חשוה תוארר שני? תודה מראש
אז חבל | 11:32  09/09/08
למיטב ידיעתי תמיד יעדיפו בעל תעודת רו"ח לעסוק בתחומים אלו , ברור שלבעלי תואר שני גם יש כמה נקודות , אבל בתחום פיננסים , רו"ח לוקח ... אל תנסה לעשות קיצורי דרך , תשקיע עוד קצת
רו"ח שרבי איל | 13:59  14/09/08
לחלק מהתפקידים שכתבת אין צורך ברור להיות רו"ח לדוגמא אנליסט, גזבר אולם יש יתרון ברור למי שהוא רו"ח. סביר להניח שבשלב ההתחלתי יהיה לך קשה יותר להתמודד מול רו"ח ואתה תצטרך להתאמץ הרבה יותר ולרכוש מוניטן במהלך הקרירה שלך כדי שהלאה יהיה לך קל יותר. לכן קח זאת בחשבון, רו"ח בתפקידים כספיים זה יתרון מובהק. תואר שני מאד חשוב לאלו שאינם רו"ח כיוון שהתחרות היום גדולה וישנם רבים כאלו עם תואר ראשון (אין כל כך הרבה רו"ח...)
סגור