פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

למישהו יש ספרים או חומר לבחינת פטור בהנהלת חשבונות וחישובים מסחריים לשלוח לי (בתשלום) ? כמו כן אם יש למישהוו דוגמאות למבחנים אלו אשמח לקבל
י | 00:38  11/09/08
יש באגודת הסטודנטים של אוני' ת"א מבחנים בהנה"ח וחישובים מסחריים זה ספר אחד ובו מבחנים הכוללים שאלות משני התחומים. ואפשר גם להוריד מהאינטרנט דרך האתר "פרופסור" חוץ מזה שיש ספר של "לה"ב" חישובים מסחריים נראה לי שאפשר לקנות אותו בדיונון או בלה"ב או בפקולטה לניהול. ספר מעולה עם הסברים ותרגילים.
אוהד | 21:57  11/09/08
אני חיפאי יש לך את החומר? אני ישלם לך
י | 13:49  12/09/08
הי, אתה לא צריך לשלם כלום יש אתר כפי שכתבתי שנקרא פרופסור או באנגלית proffesor יש שם מבחנים חלקם בחינם וחלקם בתשלום מכל מיני אוני' ולפי חוגים. אם אתה רוצה את של ת"א אז תקליד ת"א, הנה"ח וכך תמצא... בהצלחה ואם לא אז תקפוץ לדיונון
ך | 13:32  13/09/08
אוקיי תודה
סגור