פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לילי | 11:22  10/09/08
מהם המקצועות שבהם ניתן לעסוק עם תואר ורשיון רו"ח מלבד ראיית החשבון עצמה? אם מישהו יוכל למנות לי את המקצועות אודה לכם מאוד :) העניין הוא שאני רוצה לעבוד בתחום הכספים אך לא רוצה להיות רו"ח ולכן מענין אותי אילו אפשרויות יש עוד..
אורי | 21:56  13/09/08
בשל הידע הרב לרואה החשבון תינתן עדיפות כמעט בכל מקצועות הניהול הכללי והכספי למרות שמקצועות אלה אינם דורשים הסמכה לראיית חשבון ואינם שייכים ישירות לתחום הביקורת על דוחות כספים ולכן אחוז גדול מרואי החשבון כלל לא עוסקים במקצוע ראיית החשבון הקלאסי. כמובן שהדבר תלוי בניסיונו של האדם ובאישיות שלו (יכולת הנהגה,ניהול וכו')
רו"ח שרבי איל | 14:01  14/09/08
כלכלן, מנתח מערכות מידע, חשב, סמנכל כספים, מנכ"ל, אסטרטג עיסקי, אסטרטג מס, מנהל חטיבת מס, למעשה כל תפקיד בחברה....
לילי | 16:57  14/09/08
סגור