פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני רוצה ללמוד ראיית חשבון(כמו רובינו בארץ)-> ממוצע בגרויות 96 פסיכומטרי 630 כולם יודעים שהכי כדאי ללמוד באוניברסיטת ת"א-אבל מה לעשות תנאי הקבלה מאוד גבוהים-לא ממש בא לי לבזבז שנה על מכינה קדם אקדמאית שבסופו של דבר לא ידוע מה הסיכויים להתקבל לשנה אחרי, גם בבר אילן אותו סיפור. יש את האופציה של הפתוחה(וזה גם כולל את מכללת רמת גן)->שלפי משכולם מספרים התואר לא נחשב בכלל ואין לך סיכוי למצוא מקום התמחות איכותי שלא לדבר על עבודה. בנוסף יש את אפיק המעבר מהפתוחה לת"א,בר אילן...שגם פה הסיכויים לא גבוהים. קמפוס אילת-ממש נחמד,תנאי קבלה סבירים ומקבלים תואר של אונ' בן-גוריון-הבעיה שזה אילת.... כמובן שיש את המכללה למנהל שנחשבת מאוד בשוק וכולי וכולי->הבעיה היא שצריך למשכן כיליה כדי ללמוד שם: התואר עולה 83 אלף + 22 אלף שנת ההשלמה. הלכתי לימים פתוחים...שמעתי כבר הכול.... החלטתי בסופו של דבר כנראה המכללה למנהל-הבעיה היא הכסף.... וזה מה שמטריד אותי...האם אצליח לממן את הלימודים...כמובן שההורים יעזרו...חצי-חצי לשנה....+ שנה ראשונה כבר מכוסה מהחסכונות שלי.... אבל עדיין.....קצת מפחיד לבזבז כמעט 100 אלף ולא ידוע מה יהיה עוד 4 שנים... בסופו של דבר הכסף הוא הגורם שקובע...
תומר | 18:33  25/03/09
לא בשביל כל המכללות צריך למכור כליה.. ויש גם מלגות.. אני שנה שניה בקריה האקדמית אונו וממן את הלימודים ממלגה (על תרומה לקהילה)
תומר | 18:33  25/03/09
סגור