פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עשיתי פעמיים פסיכומטרי ולא השגתי את הציון הדרוש . אני שוקל ללכת לאונברסיטה הפתוחה לתואר כלכלה וניהול ואולי אצליח לאבור דרך אפיק מעבר לאונבריסטה. שאלתי היא האם כדי לנסות על אפיק המעבר - או במידה שאני לא יצליח אני יצטרך להשלים את התואר באונבריטה הפתוחה ששם יותר קשה (רוב הלימוד דרך ספרים). אם יש מי שלומד באוניבריטה הפתוחה שייצין מה הוא חושב על הלימודים
דודי | 18:30  25/03/09
מה אתה צריך את הכאב ראש הזה? האוניברסיטה הפתוחה זה קח את הספרים, תלמד לבד ותשבור את הראש לבד (ותשלם למורה פרטי לבד).. לך למכללה שנותנת לך ליווי כמו בן אדם ועזוב אותך מאוניברסיטה בתחום שלנו זה באמת לא משנה הקריה האקדמית אונו לדעתי מכללה ברמה גבוהה, השבוע פורסם שבמבחני מועצת רו"ח יש להם אחוזי מעבר של 93% שזה די מדהים
דוני דארקו | 23:29  25/03/09
חשיבות הלימודים מעבר לקושי, הוא התמורה עצמה, מקצוע משתלם ומכניס והתחלת עבודה ראויה במינימום זמן האפשרי. לפיכך הקריטריונים שיש לבדוק בראש ובראשונה הם : יוקרת מוסד הלימודים וההסתברות שתסיים בהצלחה את המסלול ללא תקלות. מאינספור תגובות של אנשים ובדיקה מעמיקה של השוק, שאני ממליץ בחום שתעשה בעצמך, האוני' הפתוחה מאוד רחוקה מלעמוד בשתי הדרישות המינימליות שהצגתי. את המסקנה אתה יכול להשלים בעצמך.
תרכז מאמץ, תעשה פסיכומטרי כמו שצריך וזה ישתלם לך בסוף. לפעמים הדרך שנראית קצרה היא הארוכה ביותר והפוך.
סטודנט | 00:59  26/03/09
אני סטודנט באונ' הפתוחה לחשבונאות וכלכלה ומה שאני כותב זה מניסיון אישי: המרצים באו"פ הם בד"כ מרצים מעולים - לא פחות ויש הרבה עזרים נוספים, נכון שהלימודים לא קלים ויש אחוז נשירה לא קטן, אבל הדבר נובע מכך שאין סינון ראשוני וזה מובן.מסלול אפיק המעבר כולל את חמשת הקורסים הראשונים שהם מבוא לסטטיסטיקה א' ו ב' מבוא לכלכלה מיקרו ומאקרו וחדו"א , והדרישה היא לממוצע 85-90 שזה בהחלט אפשרי (הקורסים קלים יחסית לקורסים בהמשך) לכן לדעתי תתחיל ללמוד את חמשת הקורסים הנ"ל אם תעמוד בממוצע הנ"ל מה טוב ואם לא ,לא הפסדת הרבה כי יכירו בלימודים האלה בכל מקום אחר או שתמשיך באו"פ , בעיקרון מה שטוענים שתואר מהאו"פ לא מבוקש במקומות עבודה זה סתם בלבול מוח של כמה בעלי אינטרסים (לא יודע ממה הם מפחדים- בסה"כ 35 בוגרים בחשבונאות בתשס"ח) אם תבוא עם גיליון ציונים טוב ישמחו לקבל אותך בכל מקום, די בהצצה חטופה ברשימת הסגל האקדמאי של המחלקה כדי להבין שהאו"פ נמצאת עשר רמות מעל כל מכללה ולא נופלת מאף אוניברסיטה שאגב משתמשות בספרים של האו"פ בלי סוף . לסיכום אני לומד באו"פ למרות שיכולתי להתקבל לכל מוסד אחר מכיוון שהגמישות שלהם גדולה,המרצים שלהם מעולים,והם לא גנבים ששודדים מאות אלפי שקלים מהסטודנט (שכ"ל אוניברסיטאי) (וגם כי אני עובד בעבודה שלא שווה לעזוב). אם תתחיל לשפר ולשפר תאבד זמן יקר בלי שום סיבה ולפרנס את הגנבים מהמכללות אני גם לא ממליץ לכן האופציה של האו"פ נראית ההגיונית ביותר נ.ב במסלול כלכלה וניהול (וריאציות שונות) יש השנה כמה מאות בוגרים.
בוריס | 13:59  27/03/09
תודה לכול העונים
דוני דארקו | 00:03  30/03/09
סגור