פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ערן סאן | 16:18  09/05/09
רציתי לשאול אם כדאי לעשות הסבה לראיית חשבון? יש לי תואר בכלכלה ואני לא מוצא עבודה בתחום תודה
לציין, אני ממש לא הומני בכלל לא-אני שונא חומר תיאורטי. לא מסוגל לזכור הרבה חומר. אני יותר ריאלי-טכני, אוהב להתעסק בנוסחאות וחישובים מתמטיים. האם לאור הדברים, זה יכול להתאים לי לעשות הסבה לתחום או לאו? תודה רבה, ערן
רו"ח שרבי איל | 10:24  24/05/09
בראיית חשבון יש הרבה דברים הומניים אך כמובן מבוססים על היגיון ולוגיקה מסויימת. יש הרבה חומר שצריך לזכור לשנן כמו לדוגמא בקורסי הביקורת או המיסים. כמובן שיש הרבה קורסים ריאלים אך בהחלט אי אפשר לומר שראיית חשבון היא ראליית לגמרי. לכן לשיקולך...
רו"ח שרבי איל | 10:24  24/05/09
ברמה הכללית אני ממליץ. אך לדעתי צריך לשקול הרבה פרמטרים כגון: גיל מצב משפחתי הלימודים לראיית חשבון הם ארוכים ולא קלים יכולת למידה יכולת להקדיש זמן ללימודים נסיון תעסוקתי קודם
סגור