פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חייבת תשובה | 23:58  09/07/09
אשמח אם תוכלו לענות לי, אני שוקלת ללמוד כלכלה מנע"ס ולאחרונה שמעתי שמדובר בתואר שרובו תאוריות והוא לא מקנה כלים פרקטיים, כך שיוצא בסוף שגומרים תואר-בלי מקצוע, ויש רבים שבסופו של דבר-נהיים טלרים בבנק (בשביל זה צריך תואר?) האם יש אמת בדבר? (אני אשמח מאוד לשמוע שלא) אם לא-אז לאילו סוגי עבודות התואר הזה פותח דלתות? אני אשמח לקבל תשובה מסטודנטים שיש להם רקע בלימודיי כלכלה תודה לכם ובהצלחה רבה בבחינות!
לימודי מנהל עסקים בלבד (ללא ראיית חשבון) לא מקנים כלום אלא אם כן יש לך פרוטקציות ויכולים לסדר לך עבודות טובות עם כסף גדול ולהכניס אותך למקומות הנכונים. לעומת זאת כלכלה שונה לחלוטין (אני לא סטודנט לכלכלה) אם את בין הטובים בזה ותגיעי למקומות הנחשבים (למשל משרד האוצר) אז אחרי זה כל הדלתות פתוחות בפנייך ואת יכולה להגיע לג'ובים עם משכורות בשמיים. זה מקצוע מאד מבוקש היום וכל הבכירים כמעט היום במשק הם רואי חשבון או כלכלנים. זה תואר מאד יוקרתי ולרוב יש בו תגמול. כמובן שתלוי איפה למדת מה ההישגים וכמה את טובה בזה, יש כאלה גם שגומרים בתור טלר.
דוד | 17:38  12/07/09
אם לא תהיי מבריקה שזה בערך 10% מהסטודנטים תגמרי בתפקיד פשוט ללא תגמול. הצעה שלי ללכת לתחומי ההנדסה שם גם מהנדס בנוני מרוויח משכורת ראוייה
רוני | 15:29  14/07/09
אמנם משכורת של מהנדס גבוהה אך רו"ח משתכר יותר ויש בפניו הרבה יותר אופציות. קידום מהיר, תנאים טובים יותר. הלימודים קשים יותר וארוכים יותר ויש התמחות אבל כל אחד עושה את השיקולים שלו.לכלכלן קשה להתקדם כי הידע שלו מוגבל וזה לא נחשב יוקרתי כ"כ
סגור