פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אנה | 16:35  12/08/09
שלום רב, רציתי לדעת אם מישהו מכם מכיר את ההתמחות בחשבונאות שמציעה הקריה האקדמית אונו. אני כבר הרבה זמן שמבררת לגבי מקומות וכנראה שארשם לאונו, אבל רוצה לשמוע את דעתכם האישית לפני. תודה רבה, אנה
סודי | 10:15  14/08/09
הלימודים ברמה מאד גבוהה (אני אחרי שנה א) התלמידים לא. אצלנו 60 אחוז נשרו אחרי שנה א. מדובר בלימודים שתצטרכי להשקיע את כולך אם ברצונך להצליח. אין פה אפשרות "לחפף" ולהצליח. אפשר לחפף ולעבור בקושי וגם זה עד שנה מסויימת. המרצים ברמה מאד גבוהה, עומדים לרשותך תמיד, עוזרים אבל הצלחה בלימודים תלויה רק בך ובהשקעה שלך. מי שלא משקיע שוקע.
אודיחמודי | 19:10  16/08/09
אני מסכים לגבי הרמה הגבוהה ולגבי זה שזה הכל תלוי בך. בעיניי המקום נמדד על פי כמה הוא נותן לך את הכלים כדי לתת הכל מעצמך. כי יכול להיות מקום עם הרמה הכי הכי קשה שיש, אבל לא שמים עלייך כלום. באונו הכי עומדים לרשותך ותמיד עוזרים, וברגע שיש לך את הבסיס הזה, זה הכל תלוי בך. לא יודע מי זה סודי, אבל שיחקת אותה, לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב בעצמי
למה כולם נוהרים לחשבו??. זה מעניין? העבודה מעניינת? שמעתי שממש לא
אלון | 17:33  31/08/09
אני למשל גם לומד בקריה האקדמית אונו את זה.. ואותי זה מאוד מעניין.. אבל זה הכל תלוי במה אתה אוהב לעשות ומה אתה רואה את עצמך עושה בעתיד... זה לא פשוט, זה בטוח שלא, אבל אם זה חשוב לך אתה עושה את זה. מה גם שהכלים שנותנים לך באונו היא רק לטובתך, כך שזה עוד יתרון
סגור