פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ג'סי | 09:07  14/08/09
שלום אני רוצה להתחיל ללמוד ראיית חשבון. יש לי שאלה אולי תמימה לגבי הסטאז' - האם תקופת הסטאז' היא בתשלום? מהו השכר? האם זו משרה חלקית או שתופסת את כל השבוע? תודה מראש לכל המשיבים
סודי | 10:18  14/08/09
רמת השכר תלויה בכל משרד ומשרד אבל נעה בין 4500-6000. העבודה היא במשרה מלאה בעיקר בשנה השנייה להתמחות. בשנה הראשונה של הסטאז יש לך עדיין לימודים ובחינות מועצה ככה שהם מתחשבים בזה ויודעים את זה.
אני מניח שהשכר הוא שעתי - כך שבשנה הראשונה הוא בטח יהיה מאוד נמוך? האם אפשרי לשלב לימודים + סטאז' + עבודה במקום נוסף? תודה
סודי | 11:41  14/08/09
בשנה הראשונה אתה מקבל בסטאז שכר נמוך יותר מאשר בשנה השנייה ששם מגדילים לך את השכר. לשלב לימודי ראיית חשבון שנה 4 סטאז ועבודה אין מצב כזה לדעתי. ואם כן זה יבוא על חשבון הציונים והבנת החומר. אין טעם לעשות את זה כי הלימודים עצמם לוקחים המון, אני גם לא רואה סיבה למה לך לעשות את זה.
סגור