פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליאור | 11:42  07/12/09
שלום לכולם אני מעוניינת ללמוד חשבונאות וכלכלה בפתוחה. ויש לי רקע לפני (הנהלת חשבונאות). שאלתי היא, האם זה אפשרי בכלל ללמוד חשבונאות באו"פ? או שזה די קשה, כי את רוב החומר אני אלמד לבד? יש כאן שכן לומדים בפתוחה? תודה רבה,
אונ' פתוחה | 17:33  12/12/09
היי ליאור, ישנה תוכנית באונ' הפתוחה ללימודי חשבונאות ישנן הרצאות בכל הקורסים, אך ברור לך שישנה עבודה מרובה בבית-כגון הכנת ממני"ם- מטלות שיש להגיש. בנוסף, השנה נפתחה שנת ההשלמה באונ' הפתוחה בהנחיתו של שלומי שוב
אורן | 18:48  17/12/09
לימודים באו"פ מאוד קשים ואם אפשר להמנע מהם (אם למשל, את לא לחלוטין חייבת לעבוד במשרה מלאה תוך כדי התואר) - עדיף להמנע. אני לומד חשבונאות בקריה האקדמית אונו, ואני רוצה להגיד לך שאני מקבל את כל הכלים שאפשר לתת לסטודנט כדי לעבור את החוויה (הלא פשוטה הזו, אני חייב לציין) הכי נעים שאפשר. ממליץ לך לנסות לחשוב על האופציה הזו, באמת בחום. בהצלחה!
שני | 20:59  15/01/10
לא ממליצה לך בכלל!!!!! תואר ברמה נמוכה מאוד עם מרצים לא מנוסים כלל ויחס מזלזל בתחום החשבונאות. בנוסף בשוק העבודה מסתכלים עלינו -יותר נכון לא מסתכלים עלינו בכלל! הלימודים לא קשים למרות שהם לבד ברובם אך רמת הידע שאנו מקבלים שם שונה לחלוטין מרמות הידע שסטודנטים לחשבונאות מקבלים במקומות אחרים.
סגור