פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

איה | 19:25  03/04/07
שלום לך ברצוני לשאול אודות מכון לנדר- המוסד כעת עצמאי ומציאה תוכנית של מנהל עסקים עם התמחות בראיית חשבון- אני יודעת שהמוסד של המוניטין מאוד קובע, וגם גיליון ציונים- מס' שאלות- אני יודעת שאתה לא מביע דעה אודות מוסדות אך באופן כללי האם זה יהיה נכון ללמוד במוסד שהוא עדיין חדש ולא כ"כ מוכר בארץ- ושאלה נוספת- במידה ואני לא רוצה לעבור הסמכה, מבחנים כו' על מנת לקבל רישיון, אלו תפקידים אני יכולה למלא עם תואר מסוג זה או שזה בעצם סוגר הרבה אפשרויות תעסוקה - תודה מראש
רו"ח אפי לבקוביץ | 09:30  11/04/07
תואר בחשבונאות, חשבונאי, יכול לעזור בהתקדמות בארגון שכבר עובדים בו במשרות כספיות, ניתן להתמודד למשרות כלכליות כאלו ואחרות. אולם רישיון רו"ח הוא התנופה החזקה ביותר לתחומי הכלכלה ומנהל העסקים להצלחה והתקדמות.
סגור