פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני רוצה לדאול אותך, איזה תכונות בולטות נידרשות על מנת ללמוד את התחום של ראיית חשבון, אני לא אוהבת לעבוד עם אנשים במגע תמידי,חיי חברה כן אבל לא מעבר, אני אוהבת עבודה עצמית, אני יכולה לשבת הרבה שעות כמובן שחייבת גם להתאוורר, מצד שני אני חייבת עבודה דינמית ורוו גוונית, שיהיה מעניין, התעסקות בהרבה נושאים, אוהבת אלגברה כי זהו תחום מובנה ושפועל לפי כללים ברורים, אבק לדעת אלו תכונות בולטות נידרשות על מנת לעסוק בתחום ועל מנת ללמוד אותו תודה מראש
רו"ח אפי לבקוביץ | 17:08  03/06/07
התכונות שהעלית אלו הן תכונות שיכולות להסתדר מצוין במקצוע ראיית החשבון, בדגש על תחום הביקורת, שם העבודה היא עצמית ברובה, שעות מרובות (לרוב בחברות ציבוריות), אך יחד עם זאת יש תקשורת עם אנשים "והתאווררות" כאשר צריך להגיע לחברה ולהשיג נתונים כאלו ואחרים. כמובן, שגם אנשים תקשורתיים שאוהבים מגע עם אנשים יכולים למצוא את עצמם במקצוע, והשאלה לאיזה תחום בחרת ולאן הגעת בדרכך. בהצלחה
סגור