פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אור | 19:37  16/06/07
אני חיילת משוחררת ואני עדיין מאוד מתלבטת בנוגע ללימודים. יש לי ממוצע ציוני בגרות 85 ועדיין לא עשיתי פסיכומטרי האם ממוצע ציוני הבגרות מספיק או שאני אצטרך לשפר וכמה אני צריכה להוציא בפסיכומטרי בשביל להתקבל ללימודי ראיית חשבון??
ד"ר דן אלנתן | 23:38  17/06/07
למיטב ידיעתי 85 ממוצע בבגרות ללא פסיכומטרי אינו מספיק לקבלה ללימודים במרבית המוסדות, ובוודאות לא מספיק לאוניברסיטאות. אני ממליץ לך לפנות לייעוץ במוסדות השונים, ולהתחיל לחשוב על פסיכומטרי. לדעתי הבגרות צריכה להיות מעל 90 והפסיכומטרי סביב 580 כדי להתחיל לדבר ברצינות. בהצלחה
רו"ח איל שרבי | 12:35  18/06/07
ישנם מוסדות שונים ותנאי קבלה שונים, לכן עלייך לבדוק בניהם את הקריטריונים ולפנות אל המוסד בו את מעוניינת ללמוד . בהצלחה.
סגור