פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מסיימת שנה שלישית במשפטים חשבונאות ומתלבטת אם לעשות שנה הבאה שנת השלמה או ללמוד לבד. ברצוני לציין שאני רגילה ללמוד לבד (רוב התואר לא הגעתי והצלחתי בכלל לא רע) ויש לי משמעת עצמית גבוהה מאוד. שאלתי העיקרית היא עד כמה הבחינה במיסים ב', הבחינה העיקרית שאין ממנה פטור, היא קשה ובלתי עבירה? לי פשוט נראה שכל השנת השלמה הזאת היא מכונה משומנת מאוד שהרבה אנשים מרווחים ממנה ואנחנו הסטודנטים המסכנים נאלצים לממן אותה. מה דעתך?
רו"ח אייל שרבי | 10:35  19/08/07
אני לא כל כך מסכים איתך: א. המכונה משומנת ומיומנת להכשיר אותך להצלחה, זה שיש בזה מרווחים זה ברור, אבל שוב את מעוניינת להצליח. ב. חומר הלימוד מתעדכן תמיד, ובמיוחד לאור שנויי התקינה ולכן אני בספק אם תצליחי לבד להקיף את הכול ולהגיע לרמת הבנה מספקת. ג. מבחני התואר אינם מבחני מועצה. ד. לשיקולך....בהצלחה....
סגור